Přeskočit navigaci
   NejNákup.cz umožňuje vyhledat a porovnat zboží a eshopy, srovnat ceny, najít levné prodejce či výhodné ceny
Zboží Eshopy Katalog Letenky

Reklama


Otázky a odpovědi: Služby pro návštěvníky portálu

Nakupujte výhodně, využijte služby NejNákup.cz k porovnání zboží ...

Vážení návštěvníci,
na této stránce jsme pro vás připravili malého pomocníka, návod, jak používat informační portál NejNákup.cz a tím získat co nejefektivněji vyčerpávající informace o vámi hledaném zboží. Zde vám vysvětlíme funkce a jednotlivé služby informačního portálu NejNákup.cz, jako jsou vyhledání zboží dle preferencí, porovnání vybraného zboží, výčet a porovnání internetových obchodů nabízejících dané zboží a mnoho dalších.

Otázky:

Proč používat NejNákup.cz ?
Jak nalézt požadované zboží ?

Jak porovnat zboží mezi sebou ?
Jak porovnat ceny jednotlivých eshopů u vybraného zboží ?
Jaké další funkce nabízí NejNákup.cz ?

Jak objednat vybrané zboží ?
Jsem provozovatel internetového obchodu. Kde naleznu odpovědi na mé otázky?

Pokud jste v našich, zde uvedených, otázkách a odpovědích nenalezli informaci, kterou hledáte, zašlete nám prosím email na adresu nejnakup@eusoft.cz. Naši pracovníci vám rádi vaše dotazy zodpoví.

Odpovědi:

Proč používat NejNákup.cz ?

NejNákup.cz je informační portál, který si klade za cíl přinášet vám aktuální informace o produktech a zboží nabízeném na internetu. Pokud se tedy rozhodujete, jaký druh zboží zvolit, ve kterém obchodě nakoupit, pak informační portál NejNákup.cz je tu právě pro vás, aby vám s vašim výběrem pomohl.

NejNákup.cz je neutrálním a na prodejcích nezávislým informačním portálem. NejNákup.cz vám přináší aktuální informace o zboží a internetových obchodech, které jej nabízí. Zboží, které si zde vyberete, nekupujete u nás, ale přímo u vámi vybraného prodejce v jeho internetovém obchodu.

Nahoru

Jak nalézt požadované zboží ?

Vyhledat informace o zboží můžete dvěmi způsoby: pomocí katalogu členěného do kategorií nebo pomocí fulltextového vyhledávacího systému zadáním kriterií pro vyhledání.

Katalog s kategoriemi: Na úvodní stránce se nachází katalog zboží rozčleněný do kategorií (Elektronika, Počítače, Mobily, ...). Kliknutím na vybranou kategorii se vám zobrazí její podkategorie. Rozklikáváním požadovaných podkategorií se dostanete na seznam zboží v jednotlivých kategoriích. Pak již stačí pouze jeden klik na vybrané zboží a zobrazí se Vám detailní informace o tomto zboží včetně seznamu prodejců, kteří je nabízí.

Fulltextový vyhledávací systém: Do vyhledávacího pole vepiště popis (klíčové slovo) hledaného zboží (např. fotoaparát). Poté stiskněte tlačítko Vyhledat. Vyhledávací systém nalezne a zobrazí tabulku s produkty, které odpovídají vámi zadaným vyhledávacím kriteriím. Pak již stačí pouze jeden klik na vybraný produkt a zobrazí se vám detailní informace o tomto produktu včetně seznamu prodejců, kteří tento produkt nabízí.

Tipy pro rychlejší a přesnější vyhledávání:
Při vyhledávání pomocí fulltextového vyhledávacího systému můžete do vyhledávacího pole vepsat více slov, případně použít operátorů, kterými upřesníte váš vyhledávací požadavek.

  • "více slov" ........ slova vložená mezi uvozovky musí být u vyhledaného zboží obsažena a to přesně v uvozovkách uvedeném tvaru a pořadí
  • +slovo ............. operátor + znamená, že slovo musí být u vyhledaného zboží obsaženo
  • -slovo ............. operátor - znamená, že slovo nesmí být u vyhledaného zboží obsaženo
  • slovo* ............. operátor * znamená, že na místě * může výraz obsahovat libovolný znak případně více libovolných znaků. Tento operátor je výhodné použít např. při ohýbání českých slov (např. při zadání slova kamer* bude vyhledáno zboží obsahující slova: kamera, kameru, kamerou, kamerový, ...)

Výše uvedené operátory je nutné psát před případně za slovo bez mezery mezi operátorem a slovem.

Nahoru

Jak porovnat zboží mezi sebou ?

NejNákup.cz vám nabízí možnost porovnat vybrané zboží mezi sebou. Tuto operaci provedete tak, že v tabulce se zbožím ve sloupci "Porovnat mezi sebou" zaškrtnete položky zboží, které chcete porovnat a poté stisknete tlačítko "Porovnat". Po stisku tlačítka "Porovnat" se vám zobrazí přehledná tabulka obsahující detailní informace o vybraných položkách zboží, která vám porovnání parametrů zboží usnadní.

Nahoru

Jak porovnat ceny jednotlivých eshopů u vybraného zboží ?

NejNákup.cz vám nabízí možnost zobrazit informace o cenách jednotlivých eshopů pro vámi vybrané zboží a tedy zboží eshopů mezi sebou porovnat z hlediska ceny. Tuto operaci provedete tak, že v tabulce se zbožím kliknete na vámi zvolené zboží. Zobrazí se vám detailní informace o tomto zboží včetně tabulky obsahující seznam eshopů, kteří tento produkt nabízí, a jejich cenu za zboží. Eshopy v tabulce můžete seřadit dle různých kriterií (např. od nejnižší ceny po nejvyšší, nebo naopak).

Nahoru

Jaké další funkce nabízí NejNákup.cz ?

Doporučit známému: Informace o zboží, které vás zaujaly, můžete zaslat emailem vašim přátelům, známým, příbuzným. Věříme, že pro ně tyto informace budou přínosem.

Diskusní fórum: Máte pozitivní či negativní zkušenosti se zbožím či eshopem uvedeným na našem portálu, podělte se o ně s ostatními návštěvníky portálu právě na diskusním fóru.

Problémy s eshopem: NejNákup.cz důkledně prověřuje internetové obchody, jejichž nabídky zboží jsou na NejNákup.cz uvedeny. I přes tuto kontrolu kvality se může objevit problém. Proto nás v takovém případě prosím informujte a my se pokusíme v co nejkratším čase uvést věci do pořádku.

Nahoru

Jak objednat vybrané zboží ?

NejNákup.cz je neutrálním a nezávislým informačním portálem, který POSKYTUJE INFORMACE o různém zboží, avšak ZBOŽÍ NEPRODÁVÁ. Pokud chcete zboží koupit, klikněte na odkaz internetového obchodu, který jste si pro nákup vybrali, a budete přesměrováni přímo na jeho stránky do oddělení s daným zbožím, kde můžete provést objednávku vámi vybraného zboží.

Nahoru

Jsem provozovatel internetového obchodu. Kde naleznu odpovědi na mé otázky?

Odpovědi na vaše dotazy a další informace o službách nabízených informačním portálem NejNákup.cz naleznetele na stránce Informace pro provozovatele internetových obchodů.

Nahoru