Přeskočit navigaci
   NejNákup.cz umožňuje vyhledat a porovnat zboží a eshopy, srovnat ceny, najít levné prodejce či výhodné ceny
Zboží Eshopy Katalog Letenky

Reklama


Informace o portálu NejNákup.cz

Filozofie informačního portálu NejNákup.cz

NejNákup.cz je internetová služba, která nabízí svým návštěvníkům nezávislé, aktuální a objektivní informace o internetových eShopech a jejich zboží, tj. produktech, které lze v těchto eShopech nakoupit.

Informační portál NejNákup.cz  Otevřít v novém okně si klade za cíl napomáhat zvyšování informovanosti internetové veřejnosti o internetovém nakupování a nabídce internetových obchodů v České republice. S pomocí NejNákup.cz má návštěvník možnost na jednom místě dle svých preferencí vyhledat nabídky zboží různých eShopů, ty mezi sebou porovnat a vybrat tu nabídku, která je pro něj nejvýhodnější.

NejNákup.cz tak napomáhá nakupujícím provádět rozhodnutí o svém nákupu na základě znalostí vyplývajících z informovanosti o trhu, výsledkem čehož je zvýšení účinnosti návštěvy eShopu k uskutečnění nákupu a tím i zvýšení obratu eShopu a jeho provozovatele.

NejNákup.cz  Otevřít v novém okně staví na první místo zákazníky a s pomocí nezávislého inteligentního systému se stará o maximální cenovou transparentnost, kterou je možné v době internetových technologií získat a která v době klasického obchodování nebyla možná.

Výhody pro návštěvníky – nakupující

  • NejNákup.cz je startovním bodem pro internetové nakupování.
  • Katalog zboží, ve kterém lze vyhledat zboží dle preferencí, poskytuje velmi kvalitní informace nezbytné pro nákupní rozhodnutí. To vše na jednom místě.
  • Nakupující zde nalezne zboží napříč celým spektrem internetových obchodů

Výhody pro provozovatele internetových obchodů

  • NejNákup.cz představuje cenný zdroj k oslovení skupiny uživatelů internetu, kteří hledají informace o zboží a kteří jsou připraveni dané zboží prostřednictvím internetu nakoupit
  • NejNákup.cz je cenově výhodným reklamním a marketingový kanálem k informování o zboží Vašeho eShopu
  • NejNákup.cz pomáhá provozovatelům internetových obchodů nalézt a oslovit nové skupiny zákazníků a viditelně tak zvýšit obrat těchto internetových obchodů.

Provozovatel informačního portálu NejNákup.cz

Provozovatelem informačního portálu NejNákup.cz  Otevřít v novém okně je společnost EUSOFT s.r.o.. Tato společnost působí na trhu od roku 2000 a od svého vzniku se specializuje na služby v oblasti informačních technologií. V současné době se jedná o služby zejména v následujících oblastech:

  • Návrh, modelování, vývoj a implementace specializovaného software
  • Konzultace v oblasti informačních technologií
  • Rozvoj a provozování informačního portálu NejNákup.cz

Chcete se s námi podělit o Váš názor, máte další dotazy? Využijte některý z následujících kontaktů >>>.